מאות תלמידים מגיל 16 ואילך למדו עם ויקי בר בהצלחה רבה.


"הלמידה עם ויקי עזרה לי מאד לעבור את התיאוריה. ויקי מעביר את החומר בצורה מסודרת כך שהוא נשאר טוב בראש. כמובן היחס המדהים של ויקי שמסביר ביצירתיות את החומר, גם אם משהו לא מובן, יש לו המון סבלנות והעצמה כדי שהתלמיד יבין ויצליח. אני ממליץ רק על ויקי". 

יובל.ל. כפר יונה"יש לי לקויות למידה ולכן למדתי עם ויקי תיאוריה. בזכותו עברתי תיאוריה ראשונה. אני ממליץ בחום על ויקי בר. הוא מורה נהדר. במהלך השיעורים היה לי מאד כיף ללמוד, מכיוון שויקי משרה אוירה נינוחה ורגועה ומלמד בצורה הכי טובה שיש. לפני שפגשתי את ויקי ניסיתי ללמוד בעזרת אפליקציות ואתרים ללימוד תיאוריה, אך לא הסתדרתי בכלל. חיפשתי דרך קצת שונה ללמידה ואז הגעתי לויקי ובעזרתו הצלחתי לעבור תיאוריה" 

יובל.א. אבן יהודה


"ויקי תודה רבה, בזכותך עברתי תיאוריה בהצלחה.

לאורך כל הדרך לא ויתרת לי ובזכותך יש לי היום רישיון!!!

המון תודה, ממליצה בחום לכל מי שמתקשה בתיאוריה ללמוד רק אצל ויקי"

ירדן.כ. כפר יונה


הלמידה עם ויקי הייתה לי משמעותית מאוד. הוא ידע להעביר את השיעורים בכיף ולהפוך את הלמידה לתיאוריה לחווייתית יותר ולמהנה יותר. הוא ידע לתת את הטיפים הנכונים שיעזרו בזמן האמת בתיאוריה, שיטת למידה בחלקים שלי אישית עזרה מאוד, ככה זכרתי ועברנו על כל החומר במפורט.

רק בזכותו עברתי תיאוריה ראשונה והתחלתי את הלמידה לשיעורי נהיגה עם ידע רחב לפני והרבה יותר ביטחון.

יש לי רישיון כבר שנה וחצי ועדיין שאני נוהגת מהדהד לי בראש את המשפטים שהוא נתן לי בזמן הלמידה לתיאוריה.

אם אתם רוצים למידה מהנה יותר, בן אדם מדהים ונעים, דרך שנכונה ומכוונת במיוחד לכם ללמוד את כל החומר ומורה מעולה לכו רק לויקי!


לעבור איתו תיאוריה ראשונה מובטח!


מאיה.א. חופית


"אני הכי מאושר בעולם. כבר שלוש שנים שאני בדיכאון, בכי, ויתרתי לעצמי. אמרתי שלא צריך רישיון ובזכותך למדתי ולא ויתרת לי. היה שווה כל שקל. 
בהחלט אמליץ רק עליך ללימוד תיאוריה"

אורי. ע. כפר סבא


"ברצוני להמליץ בחום על ויקי. הגעתי לויקי די במקרה לאחר תקופה ארוכה שחיפשתי מורה לתיאוריה אחרי שהבן שלי שהוא לקוי למידה לא הצליח לעבור את המבחן מספר פעמים. הכשלונות גרמו לו לאבד מוטיבציה. אחרי השיעור הראשון ויקי בא ואמר לי שבני יעבור את המבחן. עם הרבה סבלנות ואמפתיה ויקי עבר איתו את כל החומר והמשיך גם בזום בתקופת הקורונה. אכן, הבן שלי עבר במכה ראשונה את התיאוריה והיום הוא בשיעורי הנהיגה. בלעדי ויקי לא היינו במקום הזה.
מומלץ ביותר"

קרני. ד. נתניה

ויקי זה אחד המורים שגרם לי להאמין בזה שאני אצליח בתיאוריה. לא חלמתי כלל שאצליח לעבור את המבחן הזה ושזה יגיע, הוא בא עם הקסם שלו וזה פשוט קרה מהר. לא האמנתי בעצמי והוא נתן לי את הכלים החזקים. לימד אותי את הדרכים הכי טובות להצליח במבחן בלי פחד, חיזק אותי במקומות שאני חלש בהם, נתן לי את הבסיס להצלחה ואני הגשמתי חלום שעד היום אני זוכר את זה 6 שנים אני חושב איך אני עובר את הדבר הזה שנקרא תיאוריה, פתאום מגיע מורה אחד עם חומר כל כך פשוט ומדוייק ונותן לי את הדרך להצלחה במבחן התיאוריה. אני ממליץ בחום על ויקי. זה מורה שאצלי בזיכרון יותר מחמש שנים שאני עם רשיון נהיגה. בן אדם מדהים ומורה גאון"

אבירן. ר. נתניה

"אחרי מספר פעמים שניגשתי ולא הצלחתי להוציא תיאוריה, פניתי לויקי היקר שישר בא לעזור.
ויקי נתן לי ביטחון, העצים את הביטחון העצמי שלי, נתן לי להרגיש שאני טובה ויודעת את כל הדברים לתיאוריה והסביר בצורה הכי טובה, פרקטית וישומית שיש. הוא נותן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד ומביא את הדגשים המיוחדים שלו, שבזכותם זוכרים ומבינים את הדברים. בזכותו הצלחתי לעבור את התיאוריה!!!
אני חייבת לציין שכשעברתי טסט, הבנאדם הראשון שהתקשרתי לבשר לו זה היה ויקי. הרגשתי שזה היה בזכותו. בנאדם פשוט מדהים!!!"

אופיר. ל. כפר יונה

"אני לא יודע מאיפה להתחיל.באמת בזה שקודם כל אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על זה שקודם כל הכרתי אותך ושעשית איתי דברים שזה היה מעל הציפיות שלי, ולפני שאתה מורה מדהים, אתה היית לי באמת כמו אבא בשבילי. לימדת אותי בצורה כל כך טובה ומדוייקת ושבאמת כל בנאדם הכי טיפש בעולם יכול להבין וללמוד את החומר של התיאוריה ללא כל חשש. אני גם רוצה לאחל לך ויקי היקר שיכנסו לך כמה שיותר תלמידים ואני גם אישית הולך להמליץ לכל החברים שלי ושיהיה לך רק טוב כי מגיע לך. אתה איש מקסים ואני מת עלייך וצר לי שאני יותר לא אוכל ללמוד איתך תיאוריה אבל כמו שאמרת איך שאני מוציא רישיון אני קובע איתך לקפה. שתדע לך שלפני שבאתי למבחן תיאוריה אמרתי לאמא שלי ואבא שלי בבוקר שאם בעזרת השם אני עובר את המבחן, למי שיש את הזכות להודיע לו ראשון זה אתה. אז ויקי אני מודה לך כל כך. אין לזה סוף לכמה שאני מודה לך אוהב אותך מאוד ותודה רבה על הכול!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ "

איתי. ש. כפר יונה

"ויקי יקר:

״כל מה שילד צריך הוא ,מבוגר אחד שיאמין בו״(הרב קרליבך).

אז ברצונינו להודות לך על הסבלנות, התמדה, מקצועיות ומסירות כלפי רודריגו.

מאז שעלינו לארץ לא זכור* לנו דמות חינוכית שהשפיע עליו לטובה כמוך.

השיעורים וההזדמנות שנתת לו גרמו לו ללמוד, להצליח ולהתקדם למרות הקשיים והמכשולים בדרך.

חוץ מלעבור את המבחן, רודריגו עבר מהפך של 180 מעלות בתחום הרגשי, קוגניטיבי וחברתי.

היום רודריגו הוא ילד שמח יותר וסוף סוף מאמין בעצמו !!.

אין לנו מילים להודות לך.

סילביה אחות של רודריגו רוצה להוסיף:

אני בטוחה שההורים שלי היו רוצים להגיד לך עוד מילים טובות.

איזה שליחות, שתהיה בריא ותמשיך בדרך הזאת!!.

וכמובן נשמח שתמשיך להיות בקשר איתנו ואיתו על מנת לקדם אותו בהמשך..

תודההה!!!"

אלונה קול כפר סבא

logo בניית אתרים